Ülkemizde, gelişen teknolojilerden ve tedavi yöntemlerinden destek alarak başarıyla uygulanan ameliyatlı ve ameliyatsız estetik girişimler yerli müşteriler kadar yabancı müşterilerin de dikkatini çekmektedir. Saç ekiminin de dahil olduğu bu uygulamalardan yararlanmak isteyen ve uçakla gelenler için talimatlar vererek başarılı sonuçların altına imzasını atan kliniğimiz, hastalarının tedavi süreci boyunca her türlü ihtiyacının eksiksiz olarak karşılanmasını da sağlar.

Plastik Cerrahide Yurt Dışına Seyahat Prosedürleri Nelerdir?

Hastalarımızın yarısına yakınının yolculuk yaparak kliniğimize gelmesi sebebiyle hazırladığımız uçakla gelenler için talimatlar ve prosedürlerin karar öncesinde detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Seyahat planından kayıt sürecine, hazırlık aşamasından tedavi sonuna kadar özenle uyulması gereken uçakla gelenler için talimatlar adayların sadece rahat etmesi için değil tedavinin başarısı için de vazgeçilmez bir unsurdur.

Sağlığı ve dış görüntüsü için kliniğimizi seçen hastalarımız uçakla gelenler için talimatlar eşliğinde ülkeye geldikleri ilk andan itibaren özel bir ekip tarafından karşılanır ve tedavi sonuna kadar kendilerini evlerindeki kadar rahat hissetmeleri için her şey titizlikle takip edilir. Sürecin rahat, huzurlu, stressiz ve sağlıklı bir şekilde tamamlanması için uyulması zorunlu olan uçakla gelenler için talimatlar uzmanlar tarafından özenle hazırlanmıştır. Uçuş düzenlemelerinden otel rezervasyonuna, transfer hizmetinden rutin kontrollere kadar her detay ve seyahat öncesinde verilecek uçakla gelenler için talimatlar kaliteli hizmet sürecinin bir parçasıdır.

Muayene ve Ameliyatlar İçin Uygun Tarihler Nasıl Belirlenir?

İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanına uygun mesafede bulunan kliniğimiz, ulaşım açısından avantajlı bir konuma sahiptir. Muayene veya ameliyat için uygun olan tarihleri öğrenmek için ekiplerimizle iletişime geçilebilir, uçakla gelenler için talimatlar alınabilir, whatsapp üzerinden yazılı ve görsel iletişim kurulabilir ya da web sitesi üzerinden çevirimiçi görüşmeyle uçakla gelenler için talimatlar öğrenilebilir.

Seyahatle ilgili komplikasyonların önlenebilmesi için adayların uçakla gelenler için talimatlar hakkında önceden detaylı bilgi edinmesi doğru olacaktır. Her türlü detayın en ince ayrıntısına kadar planlandığı hazırlık döneminde uzmanlarla yapılacak telefon görüşmelerinde hastanın kullandığı ilaçlar, kronik hastalıklar, talep ve beklentilerin belirtilmesi gerekir. Uçakla gelenler için talimatlar hasta ve yakınının tedavi ve iyileşme sürecinde maksimum konfora sahip olması için belirlenmiş sıradan uygulamaları içerir.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!