Kaş Nakli

Çevresel faktörler, makyaj malzemeleri ya da diğer başka faktörler kaşlarda dökülmeye sebep olabilir. Tıpkı saçlar gibi zamanla dökülmeye maruz kalabilen kaşlar, yüzün ifadesini de değiştirmektedir. Bazı kadınları bu durumda kalemler kullanarak kaşını belirginleştirmeye çalışırken, bazıları ise kaş nakli yöntemini tercih etmektedir. Kaş nakli yaptırılırken kişiye uygun en doğru ve etkili yöntemin uygulanması gerekmektedir.

Çevresel faktörler, makyaj malzemeleri ya da diğer başka faktörler kaşlarda dökülmeye sebep olabilir. Tıpkı saçlar gibi zamanla dökülmeye maruz kalabilen kaşlar, yüzün ifadesini de değiştirmektedir. Bazı kadınları bu durumda kalemler kullanarak kaşını belirginleştirmeye çalışırken, bazıları ise kaş nakli yöntemini tercih etmektedir. Kaş nakli yaptırılırken kişiye uygun en doğru ve etlili yöntemin uygulanması gerekmektedir.

Güzelliğin en önemli simgelerinden biri olan kaşlar, birçok farklı sebepten dolayı döküldüğü için öncelikli olarak dökülmenin nedeninin belirlenmesi gerekmektedir. Bu durumdan müzdarip olanlar için geliştirilmiş en etkin yöntemler arasında yer alan kaş nakli işlemlerinden oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Son derece doğal bir görünüm elde etmenize imkan sağlayan kaş nakli işlemi, kaşlarınızı eski görünümüne kavuşturmaktadır.

 Kaş nakli işlemine geçilmeden önce dökülmenin altında yatan sebep tam olarak anlaşılmalı ve eğer herhangi bir tedavi süreci devam ediyorsa bitene dek beklenmelidir. Aksi durumda yapılan kaş nakli işleminden istenilen sonuçlar elde edilememektedir.

Yapılan kaş nakli işlemi yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Kaşın yoğunluk durumuna göre bu süre farklılık gösterebilmektedir. İşlemden kısa süre sonra ise normal hayatınıza devam edebilirsiniz.

Sizleri, sürekli olarak seyrek kaşlarınızı elle belirginleştirme derdinden kurtaran kaş nakli işlemi, yüzünüzün güzelliğini de en iyi şekilde vurgulamanızı sağlıyor. Kaşlarınıza yeniden form kazandıran ve kaş sorununuza en etkili çözümü sunan kaş nakli işlemi, tamamen hasta odaklı olarak gerçekleştirilmekte ve usta eller tarafından yapılıyor olması nedeni ile her zaman doğal ve olumlu sonuçlar elde edilmektedir.

Kaş nakli ameliyatı yapılacağı zaman yüzün iyice temizlenmesi ve makyaj kaşıntısının olmaması olmaması gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer durum ise kaş nakli ameliyatından önce ve sonra kontak gözlüğün kullanılmamasıdır. Kaş nakli ameliyatında genel olarak bölgesel anastezi uygulanmaktadır.

Kaş nakli işlemi sırasında kişiden belli bir miktar kan alınmakta ve belli işlemlerden geçirilmektedir. Diğer ekim işlemleri ile benzer şekilde gerçekleştirilen kaş ekiminde kökünden çıkartılan kıllar, gerekli olan yerlere yeniden yerleştirilir. Uygulanacak olan teknik, kaşın miktarına ve neden döküldüğüne göre belirlenmektedir. Uygulanan tekniğe bağlı olarak bir süre hastanın dinlenmesi gerekebilir. Kaş nakli işleminden birkaç hafta gibi kısa bir süre sonra kaşların miktarı yavaş bir şekilde artmaya başlar ve gözle görülür bir değişim başlar. Elde etmiş olduğunuz doğal görünüm ile karşı taraf bir operasyon geçirdiğinizi anlamayacaktır.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!