oxygeno cilt bakımı
  • Estetik
  • Yazan hayrullah korkmaz
  • 9 Ağustos 2019
  • 831
  • 0

Akıp giden zamanı ellerinizle tutup dışardan seyretme imkânınız olsaydı, inanılmaz tepkiler verirdiniz muhtemelen. Çünkü bu inanılmaz tepkileri hak eden hızlı bir gelişim ve değişim süreci mevcuttur. Bu gelişim ve değişim süresince kaydedilen tüm aşamalar olağan durumu daha iyiye taşıyabilmek adına gerçekleşmektedir. Cilt bakımında da aynı durum söz konusudur. Cilt yüzeyinde oluşan tüm sorunlara karşı muhteşem tedavi süreçleri geliştirilmektedir. Özellikle yaşlılık karşıtı tedavi yöntemleri, ileri yaş kuşağındaki bireyleri mutlu eden uygulamalar arasında yer almaktadır. Anti-aging olarak nitelendirilen bu uygulamalar yılların ruhunuzda bırakacağı anılara dokunmazken, cildinizde oluşan etkilerini yok etmektedir. Üstelik bu etkilerin sadece yok edilmesinde değil, ilerleyen süreçte yeniden oluşumlarının yavaşlamasında da muhteşem bir sonuç ortaya koymaktadır. Anti-aging uygulamaları farklı yöntemler ile işlerlik kazanabilmektedir. Bunlardan biri de OxyGeneo uygulamasıdır. Son dönemin talep ve başarılı sonuç oranının oldukça yüksek seyrettiği estetik işlemler arasında olan OxyGeneo, kadınlar kadar erkeklere de hitap etmektedir.

OxyGeneo Cilt Bakımı

Söz konusu güzellik olduğunda sürekli üzerinde durulan konulardan biri de cilt bakımıdır. Geçmişten günümüze değerlendirildiğinde ilk başlarda cilt bakımının amacı güzel görünen bir cilde sahip olmaktı ancak günümüzde bu algı tamamen değişmiştir. Artık güzellikten daha ön planda olan bir gerçek vardır ki, o da cilt sağlığıdır. OxyGeneo uygulamaları bu kapsamda ihtiyaç duyulan birçok ayrıntıyı bünyesinde bulundurmaktadır. Kadın veya erkek fark etmeksizin hizmet alınabilen bir uygulama olan OxyGeneo, sıkıcı kriterler barındırmaması açısından da oldukça sevilen bir tedavi yöntemi durumuna gelmiştir. Erkekler açısından dikkat edilmesi gereken tek nokta uygulamanın gerçekleşeceği gün sakal tıraşı olmuş olmak gerekmektedir. OxyGeneo uygulaması cinsiyet farkı barındırmadığı gibi aynı zamanda ten rengi veya cilt tipi gibi ayrıntılara da değer vermemektedir. Bu cilt bakımının bir başka avantajı da gün içerisinde, oldukça kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştir ile biliyor olmasıdır. Özellikle yoğun bir hayata sahip olan ama aynı zamanda cilt bakımından fedakârlık etmek istemeyen kişilerin beklediği bu durum sayesinde artık işlerinizi ertelemenize gerek kalmamaktadır. Gün içerisinde yaklaşık olarak 1 saati kapsayacak şekilde güzelleşme terapileri almanız mümkündür. Bu kısa güzelleşme süreleri sayesinde günlük rutinlerinizden vazgeçmeden hizmet alabilecek ve aynı zamanda daha genç, daha güzel ve en önemlisi daha sağlıklı bir cilde sahip olabileceksiniz. Güzelleşmenin önemini bilen hastaların tercih ettiği bu yöntem hijyene verilen önemden dolayı tek kullanımlık materyaller ile de hastaların gönlünü fethetmektedir.

OxyGeneo Fiyatları

Cilt bakımı konusunda insanlar bilinçlendikçe, bu tarz merkezlere ihtiyaç artmaktadır. Dolayısıyla piyasa da arz talep durumu oluşmaktadır. Bu talebin karşılanabilmesi açısından da güzellik ve cilt bakım merkezleri tam anlamı ile bir sektör haline gelmektedir. Cilt bakım merkezlerinin artmasının iyi bir durum mu ya da kötü bir durum mu olduğu ise tartışmaya açık bir konudur. Ancak her anlamda iyi ve kötü yönleri olduğu büyük bir gerçektir tabii ki. Şöyle ki artan sayıya oranla piyasa da serbest piyasa ekonomisi oluşacak ve rekabet, dolayısı ile cilt bakım fiyatlarında çeşitli kampanyalar eşliğinde düşmeler başlayacaktır. Ancak, bahsettiğimiz artışla beraber düşen sadece fiyat değil aynı zamanda kaliteli ve hijyenik işçilikte olacaktır. Bu aşamada hastalara büyük görev düşmektedir. Fiyat araştırması içerisine girip, kalite ve hijyenden ödün verilmemelidir. Bu nedenle de sağlam bir araştırma yapmalı, gerekirse işlem öncesinde mutlaka işlemin gerçekleşeceği merkeze ziyarette bulunulmalıdır. Hatta bu konuda gerekirse değil kesin bir ifade ile kararlı olmalı ve bu ziyaret gerçekleştirmelidir. OxyGeneo fiyat tarifesini etkileyecek birçok detay bu ziyaret sırasında ortaya çıkacaktır emin olun. Ayrıca bu ziyaret sırasında üstünde durmanız gereken bir başka durumda, işlemi gerçekleştirecek uzman ve ekiptir. Bu ziyaret sırasında alacağınız enerji sizi yönlendirecek ve karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Bu enerjinin yanı sıra çeşitli kampanyalara da denk gelirseniz, her şey çok daha güzel olacaktır sizler için.

OxyGeneo Yaptıranlar Nelere Dikkat Etmeli

Cilt bakımı denildiğinde ilk akla gelen evde kendi imkanlarınızla yapacağınız klasik bakımlar olsa da, aslında cilt kusurlarının bakımı açısından en etkili yöntem profesyonel cilt bakımları olmaktadır. Tabi evde kendi kendinize uygulayacağınız bu bakımların, profesyonel bakımın etkisini arttıracağı da önemli bir gerçektir. OxyGeneo profesyonel bakım olarak değerlendirilen ve cilt kusurlarının ortadan kaldırılmasında yüksek başarı gösteren bir uygulamadır. Bu uygulamadan faydalanan kişiler ciltlerinde oluşan birçok sorunun etkili bir şekilde ortadan kalktığını bildirmektedir. Uygulama öncesinde cildinizin ihtiyaç duyduğu temel bakımlar planlanarak bu plan çerçevesinde işleyişe dahil edilmektedir. Bu nokta da son derece önemli bir durum vardır ki, ihmal edilmesi tedavi sürecini sıkıntıya sokabilir. Bu yüzden uygulamayı gerçekleştirecek hekim ve işlemin yapılacağı merkezi iyi seçmelisiniz. Estetik uygulamalar sağlık kategorisinde yer alan işlemlerdir. Ancak, her ne kadar bu kapsamda değerlendirilse de biraz daha keyfe keder uygulamalarmış gibi düşünülür. Bu nedenle uygulama merkezi ve hekim tercihinde biraz rahat davranılabilir. OxyGeneo uygulamasını yaptıranlar bu detayın ne kadar önemli olduğunu bilmektedirler. Özelliklede söz konusu cilt olduğunda en küçük bir hataya bile tahammül etmek zorlaşacaktır. Bu nedenle de bu kapsamda her türlü önlemi baştan almak, yangında ilk kurtarılacak değerinde olmaktadır ve sağlığına önem veren her hastanın ihmal etmemesi gereken bir nokta olarak listede yerini alması gerekmektedir.

OxyGeneo Nedir?

OxyGeneo uygulaması belirli aşamalardan oluşan bir tür medikal bakım uygulamasıdır. Bazı ayrıntılı durumları bulunsa da genel olarak dört aşamalı bir tedavi sürecini kapsamaktadır. Bu aşamaların ilk bölümünde cilt germe işlemi yer alır. Radyofrekans yöntemi ile gerçekleştirilen bu işlem cilt dokusunda oluşan sarkma ve gevşemeleri toparlama konusunda yardımcıdır. Daha sonra ise oksijen infüzyonu ismi verilen 2. aşama ile uygulamaya devam edilir. Oksijenin insan hayatındaki öneminden yola çıkarak cildiniz için oluşturacağı etkiyi tahmin etmek zor olmasa gerek. Daha sonra cildin ihtiyacına göre çeşitli hesaplamalar dahilinde, belirli oranlarda, milimetrik olarak vitamin ve mineral takviyeleri ne yer verilir. 3. aşama olarak geçen bu uygulama sırasında ultrason desteği de alınmaktadır. Son olarak Neomasaj uygulaması ile işlem tamamlanır. Bu uygulama yeni nesil bir anti-aging cilt bakımı olarak tasdik edilmektedir. OxyGeneo uygulaması sayesinde cilt yüzeyinde bulunan ölü hücreler temizlenerek, cilt arınmış bir görünüme kavuşur. Cilt yüzeyinde oluşan bu tabakanın arındırılması demek, uygulanacak olan vitamin ve mineral desteğinin alt tabakalara çok daha kolay bir şekilde etki etmesi anlamına gelmektedir. Bu uygulama cerrahi bir işlem sınıfında değildir. Tamamen mezoterapi işlemleri arasında yer alan uygulama ultrasonik ses dalgaları yardımı ile belirlenen hedeflere ulaşır. Hastaların oldukça memnun kaldığı uygulama, son dönemlerin en trend işlemleri arasında yerini almıştır.

OxyGeneo Bakımı Nedir ?

Cilt bakımı kadın veya erkek fark etmeksizin, lüks değil bir gerekliliktir. Artık, bu konu hakkında oluşan düşüncelerde hep bu yöndedir. Bu nedenle de profesyonel cilt bakımları, son dönemlerde oldukça fazla talep görmeye başlamış ve bu kapsamda kayda değer gelişmeler yaşanmıştır. Bu gelişmeler sayesinde artık cilt sorunlarınız sorun olmaktan çıkıyor, kısa ama etkili yöntemler eşliğinde ışıltılı bir görünüme kavuşuyorsunuz. OxyGeneo Bakım, size bu kapsamda oldukça avantajlı kapılar açmaktadır. Cilt bakımı konusunda son trendler arasında yer alan bu işlemin diğer cilt bakım uygulamalarından belirli farklılıkları bulunmaktadır. Ağrı eşiği düşük kişilerin özellikle merak ettiği konulardan biri, bu işlemin ne derece bir ağrı durumu barındırdığıdır. Bu konuda hastalar gönül rahatlığı ile uygulamaya başlayabilir. Çünkü, bu işlem tamamen acı ve ağrıdan uzak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kısa süreler içerisinde tamamlanan seanslar hastalara da büyük avantaj sağlamaktadır. OxyGeneo cilt bakımının bir diğer avantajlı yönü, yılın her mevsiminde uygulanabiliyor olmasıdır. Cilt yüzeyi, insan vücudundaki ultra hassas dokular arasında ilk sırayı almaktadır. Bu nedenle de birçok faktörden etkilenmektedir. Ancak, bu faktörler arasında en riskli olan güneş ışınlarıdır. Güneş ışınlarının olumsuz etkisi nedeni ile cilt bakımları yaz mevsiminde pek tercih edilmez. Ancak, OxyGeneo cilt bakımında bu tarz bir kriter yer almamaktadır. Bu nedenle hastalar gönül rahatlığı ile tercih edebilmektedirler.

OxyGeneo Bakım Süreci

İlk olarak cildin arındırılması ardından beslenmesi ve oksijen sağlanması mantığına dayanan bu bakım yöntemi doğal kaplıcaları cilt yüzeyinde oluşturduğu etkiyi taklit etmektedir Bir nevi ülkemiz kaplıcalar bakımından zengin bir coğrafyada yer almaktadır ancak buna rağmen Herkes her istediğinde kaplıca keyfinden istifade edememektedir ancak OxyGeneo bakımı sayesinde erişemediğiniz kaplıcalar ayağınıza gelmektedir. Bu uygulama sayesinde vücudumuzda ve cilt üzerinizde işlem yapılan bölgelere oksijen sentezi gönderilir. Tabii bu sırada cilt yüzeyinde oluşan ölü deriler de arındırılarak cilde gönderilen oksijenin daha derinlere nüfuz etmesi sağlanır herkese cilde ve dolayısıyla cilt yüzeyindeki yıpranmışlık farklı düzeyde seyretmektedir. Bu nedenle her gün insanın yüzünü aynı cilt sorunu ile karşılaşmak mümkün değildir. Ancak cilt sorunları farklı olsa da cilt yüzeyinde oluşan ölü deri birçok insanın ortak sorunudur. OxyGeneo uygulamasının ilk adımı sayesinde bu ölü deri tabakasından kurtulmak hedeflenir. Bu arındırma işleminin devamında da cildin ihtiyaç duyacağı beslenme unsurları takviye edilir. Bu beslenme unsurlarının takviye edilmesinin yanı sıra, cildin bundan sonraki süreçte daha etkili beslenebilmesi için uygun ortamda yaratılmaktadır. Cildin alt tabakasına ulaştırılan besin maddeleri özel bir jel halinde bulunmaktadır ve zengin bir içeriğe sahiptir. OxyGeneo uygulaması sırasında oldukça küçük karbondioksit pıtırcıkları oluşur ve bu pıtırcıklar cilt yüzeyinde patlar. Patlayan bu pıtırcıkların esas görevi cildin epidermis tabakasını beslemektir. Bu sayede cilt daha parlak, daha sağlıklı ve çok daha enerjik bir görüntüye sahip olacak, aynı zamanda da aldığı besinlerin ışıltısını cilt yüzeyine yansıtacaktır. Birkaç seans sonrasında ise bu etki tam anlamı ile kazanılmış ve cilt yüzeyine yayılmış olacaktır.

 

 

Yorum Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!