Ödeme Nasıl Yapılır?

Var olduğu günden bu yana gerçekleştirmiş olduğu tüm işlemlerde öncelikli olarak hastalarını memnun etmeyi amaç edinen ve bunu başaran Uğurlu Plastik Cerrahi Merkezi, istemiş olduğunuz görünüme kavuşabilmeniz adına sizin için büyük bir dikkat ve özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Alınan oldukça önemli kararlardan biri olan estetik ameliyatlar için bir diğer merak edilen konu ise ödeme yöntemleri ve sunulan kolaylıklardır. Bu hassas kararın alınmasında önemli bir yere sahip olan ödeme yöntemleri, aynı zamanda hastaların kuruma olan güvenini de arttırmaktadır.

Bu kurumda yaptırmış olduğunuz estetik işlemlerinde ödeme gerçekleştirme kısmı da son derece kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Sürekli olarak kendini geliştiren ve bünyesinde en ileri teknolojileri barındıran Uğurlu Plastik Cerrahi Merkezi, gerekli olan tüm prosedürleri eksiksiz bir biçimde yerine getirerek ödeme işlemlerini yapmaktadır.

Bir çok farklı ödeme alternatifini bir arada kullanabilmenize imkan tanıyan Uğurlu Plastik Cerrahi Merkezi, bu konu ile ilgili de güveninizi her zaman en üst noktada tutabilmeyi başarmaktadır.

Hangi Ödeme Yöntemleri Geçerli?

Tümü profesyonel kişilerden oluşan bir ekip ile beraber hastalarının estetik işlemlerini gerçekleştiren başarılı kuruluş, size ihtiyacınıza göre bir ödeme yöntemi seçmeniz konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Hastalar ile ilgili tüm bilgileri gizli tutan ve kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşmayan ekip, ödeme sürecinde de bu hassasiyeti aynı şekilde devam ettirmektedir.

Ödeme yöntemlerinin her geçen gün artması ve farklı seçeneklerin ortaya çıkması ile birlikte müşteriler de kendilerine en uygun ödeme alternatifini kullanmayı talep etmektedirler. Müşterileri mağdur etmemek ve en pratik şekilde ödemelerini yapabilmelerini sağlamak adına farklı şekillerde ödeme yapılabilmesi mümkündür.

Uğurlu Plastik Cerrahi Merkezinde nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilme imkanına sahipsiniz. Kredi kartı ödemelerinde Visa, Mastercard ve American Express geçerlidir. Bu merkezde ayrıca ödeme işlemleri için sağlık finansmanı yöntemi de kabul görmektedir.

Sizler de yaptıracağınız işlemler sonrasında en çok kullanılan kredi kartları ile ya da nakit olarak ödeme sürecinizi sorunsuz olarak atlatabilir ve evlerinize mutlu bir şekilde dönebilirsiniz.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!