Vizyonumuz

Hastalarının memnuniyeti için özen ile çalışan kliniğimizde öncelik, sağlığı ve buna bağlı olarak da mutluluğudur. Vizyonumuz gereği, kliniğimizde verilen hizmetlerden sonra da dilediğiniz zaman yanınızda yer alıyoruz.

Dürüst ve Kaliteli Hizmet

Vizyonumuz doğrultusunda hastalarımızın istediği görüntüye kavuşmaları konusunda yardımcı olurken aynı zamanda hastalarımızın sağlıklarını da göz önünde bulunduruyoruz. Yapılacak her uygulamadan önce, hastalarımızın aslında ne istediğini anlamak için detaylı bir ön görüşme yapmaktayız. Kaliteli hizmet vizyonumuz doğrultusunda gerçekleşen görüşmeler hastanın istekleri ve uzmanlarımızın önerileri ile harmanlayarak doğru sonuçlara ulaşmayı amaçlıyoruz.

Dürüst, açık ve anlaşılır bir hizmet vermeyi amaçlayan vizyonumuz ile hastalarımıza uygulama sırasında ve sonrasında ne gibi komplikasyonlar ile karşılaşılabileceği konusunda bilgilendirme yapılmaktadır. Her biri alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız ile isteklerinizi tam anlamı ile belirleyerek çalışmaları o doğrultuda sürdürüyoruz.

Günün Her Saatinde Destek İmkanı

Hastalarımızın kendini ev ortamında gibi rahat edebilmesini sağlamak için ayrıntılar vizyonumuz gereği tüm ayrıntılar düşünülmüştür. Hastalarımızın günün her saatinde çekinmeden ulaşabilecekleri bir klinik olarak memnuniyeti ve hizmet sürekliliğini ön planda tutuyoruz.

Vizyonumuz, her uygulamada başarılı sonuç elde etmenin yanı sıra hastamızın yapılan uygulamadan memnun kalmasını gerektiriyor. Bu doğrultuda ihtiyaç duymanız halinde 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz bir danışmanlık hattımız bulunmaktadır. Vizyonumuz, mutlu ve yapılan uygulamadan memnun kalan hastalar olması nedeni ile kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Prensiplerimiz gereği hastalarımıza uygulanan işlemler sonrasında doktorumuz hasta kontrolleri ile bizzat kendisi ilgilenmektedir.

Böylece hastadaki iyileşme sürecine hakim olabiliyor ve olası problemleri henüz ortaya çıkmadan engelleyebiliyor. Vizyonumuz, hastalarımızın her birinden olumlu dönüşler almak olurken bu yolda ihtiyaç duyulan şartları da oluşturabilmektir. Hastalarımız, güzelleşme yolculuğunda rahatsız oldukları sorunlarını bizim ile paylaştıktan sonra hasta için en doğru seçenek değerlendirilmektedir.

Tüm bunlar hastamızın istekleri ile birleştirilir ve vizyonumuz doğrultusunda hastanın sağlığı korunarak güzelliğini ön plana çıkarmak için gerekli çalışmalar tamamlanır. Hastamızın güzelliği ve kendini güzel hissetmesi ebetteki önemlidir. Fakat vizyonumuz doğrultusunda hiçbir hastamızın sağlığını tehlikeye sokmuyoruz. Her durumda önceliğimiz hastamızın sağlık durumu olmaktadır. İstediğiniz görüntüye kavuşmak için sizler de kliniğimizden destek alabilirsiniz.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!