Müşteri odaklı hizmetlerimizde, hastalarımızın kendini güvende ve ev ortamında hissetmesine öncelik veriyoruz. Bu doğrultuda kişisel verilerin korunması ve gizlilik konusunda da hassasiyet gösteriyoruz. Hastalarımızın güvenliğini sağlamayı düstur edinen kliniğimiz bu konuda gerekli olan tüm önlemleri almıştır. Böylece hastalarımız gizlilik konusunda herhangi bir şüpheye düşmemektedir.

Kişisel Bilgilerin Korunması

Kliniğimizin vermiş olduğu hizmetlerden yararlanan her bir hastamız için aynı gizlilik politikası uygulanır. Böylece hiçbir hastamızın kişisel bilgileri üçüncü kişiler tarafından ulaşılamaz. Hastalarımız sağlığı ve güzelliği için ihtiyaç hissettiği operasyonlar hakkında bilgi alsa dahi hasta mahremiyeti kliniğimizde ön planda tutularak her işlem gizlilik kapsamında yürütülmektedir. Bu sayede hastalarımız sadece yapılacak olan operasyona odaklanabiliyor.

Kliniğimizde yapılan işlemlerde sadece hastaya uygulanan operasyonlar değil aynı zamanda hastanın kişisel verileri ve buna bağlı olarak hastanın kredi kartı bilgileri de gizlilik politikası gereği diğer kişisel ile paylaşılmamaktadır. Misyonumuz gereği gizlilik kriterlerine bağlı olan kliniğimiz bu alanda sadece idari bakımdan önlem almakla yetinmemektedir. İdari birimlerin yanı sıra teknik ve fiziki olarak da gerekli olan tüm önlemler alınarak hasta mahremiyeti bir kat daha korunmaktadır.

Kişisel Verilerinizi Paylaşmayınız

Sorunsuz ve daha kaliteli gizlilik sürecine dahil olabilmeniz için kesinlikle kişisel bilgilerinizi ya da hesap numaranızda dahil olmak üzere kredi kartı numaranızı e posta yolu ile göndermeyiniz. Tüm bunların dışında 18 yaş altında olan çocuklardan kesinlikle kişisel bilgi talebinde bulunmuyoruz. Kliniğimizden destek almak isteyen hastalarımız hakkında gizlilik kriterleri çerçevesinde, web sitemizde bulunan form yardımı ile veri toplama işlemi yapıyoruz. Kesinlikle bilgileriniz e posta yolu ile talep edilmiyor.

Yardım almak istediğiniz uygulamaya yönelik dolduracağınız formlardan kliniğimiz ile yaptığınız görüşmelerin kayıtları da dahil olmak üzere her bir veri özen ile gizlilik çerçevesinde korunmaktadır. Gizlilik politikalarımızda, sizlere daha kaliteli bir ortamda hizmet sağlayabilmek için zaman zaman güncelleme yoluna gidebiliriz. Bu neden ile politikalarımızdan haberdar olabilmeniz için sitemizi takip edebilirsiniz. Bilgilere yetkisiz erişim engeli bulunmanın yanı sıra bilgilerin kaybedilmesine ve ifşa edilmesine yönelik de çeşitli tedbirler kliniğimizin idari ve teknik personeli tarafından alınmaktadır.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!