Kliniğimizin en önemli doğrusu, bütün işlemlerin sizin için yapıldığı ve temel olanın sizin mutluluğunuz olmasıdır. Biz işlemin her anında ve sonrasında sizin yanınızda olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Kozmetik cerrahiyi sihirli bir değnekten çok sizi istediğiniz form ve görüntüye ulaşmanızı sağlayan bir bilim olarak kabul etmekteyiz.  Aldığınız tüm bilgilerin açık, dürüst ve bilgilendirici olması gerekmektedir. İstenilen sonuçlar, ancak danışanımızın ne istediğinin doğru anlaşılması ve problemin ortaya konması, yapılacak işlemin detaylı ve doğru planlanması sonrasında ortaya çıkar. Kliniğimizde aile ortamını hedeflerken danışanlarımıza profesyonel destek sunuyoruz.

Operasyonlarımızı , tanınmış ve güvenilir hastanelerde yapmaktayız.. İlk muayene sırasında danışanlarımızın endişelerini ve operasyon hedeflerini dikkatlice dinlemenin danışanlarımızın ameliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında neler beklemeleri gerektiği konusunda bilgilendirilmelerinin önemli olduğuna inanmaktayız. Sizin rahatınız ve konforunuzu sağlamak için 7/24 sizin için ulaşılabilir durumdayız.

Beklentilerinizi karşılamak ve sizin için en iyi seçeneğin hangisi olduğuna karar vermek için profesyonel ve bağımsız tavsiyeler de bulunmaktayız. Bir operasyon için uygun değilsiniz, size yapamayacağınız veya gelecekteki sağlığınızı tehdit eden hiçbir şey önermiyoruz. Sürdürülebilir sonuçlar ile güvenli bir operasyonda nelerin başarılabileceğini her zaman size bildirmekteyiz. Biz danışanlarımızı hastamız olarak değil her zaman bize güvenle başvuracak arkadaşlar olarak kabul ediyoruz.

Çalışanlarımızın ve hizmetlerimizin kalitesi konusunda hiçbir zaman ödün vermemekteyiz. Güzelleşme yolculuğunuzun her adımında her zaman yanında olup, size 24 saat destek olup, iyileşmenizi hızlı ve basit hale getirmekteyiz.

Cerrahi sonrası Dr. Uğurlu düzenli olarak hastalarını ilerlemelerini izlemek ve soruları cevaplamak için ziyaret etmektedir. Bu takip ziyaretlerinin, cerrahın hastanın iyileşmesini takip etmesi için önemli olduğuna inanmaktadır. Bu ziyaretleri sadece bir hemşireye bırakmayıp hastalarını operasyondan sonra kendi görmektedir.

Sorularınızı cevaplayabilir veya sizin için bir konsültasyon ayarlayabilmemiz için bize ulaşın. Sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz…

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!