göğüs büyütme estetiği ücretleri
  • 736
  • 0

Göğüs büyütme ameliyatları; meme altından, ucundan ya da göbek deliğinden kesi yapılması suretiyle meme içine protez yerleştirilerek yapılır. Herhangi bir sebepten meme dokusunda kayıp olanların ve meme boyutları vücuduna oranla daha küçük olan kişilerin yaptırmayı tercih ettikleri bir operasyondur. Yaklaşık üç buçuk saat süren bu operasyon genel anestezi altında uygulanır. Hastanede yatış süresi bir gündür ve hastaya ameliyat sonrası yedi gün istirahat etmesi önerilir. Dördüncü haftadan sonra doktorunuzun önerdiği masaj uygulaması, protezlerin meme dokusu ile uyum sağlaması açısından çok önemlidir ve düzenli bir şekilde uygulanmalıdır.

Estetik ameliyatlar geçmişte çok pahalı bulunurdu. Günümüzde ise göğüs büyütme estetiği ücretleri hemen hemen herkes tarafından karşılanabilecek düzeydedir. Fiyatların düşmesi, ödeme seçeneklerinin artması maaşlı çalışan bir çok insan için de bu ameliyatların yapılabilmesini olası kılmıştır.

Göğüs Büyütme Estetiği ile İlgili Önemli Bilgiler

Ameliyattan sonra hissedilen ağrılar 24 ila 48 saat içinde azalır. Ilk 4 gün meme bölgesinde ödem olur. Bu yüzden bu dört günün dinlenerek geçirilmesi önerilir. Pansuman da genellikle bu dönemde çıkarılır ve yerine özel bir sütyen verilir. Sütyen doktorun önerdiği süre kadar kullanılmalıdır. Normal yaşama dönülmesi yedinci gün itibariyle mümkün olsa da, çok hareketli olunması önerilmez. Yedinci günden sonra, eğer çok fazla fiziksel aktivite gerektirmiyorsa, işe geri dönülebilir.

Göğüs büyütme estetiği ücretleri hesaplanırken hangi değişkenlerin etkisi olduğunu bilmek de önemlidir. Seçilen protez, işlemin yapılacağı hastane, hastanede yatış süresi, ameliyatın ne şekilde yapılacağı gibi konular fiyatların belirlenmesinde etkendir. Kontrol muayeneleri ve size işlem sonrasında verilecek olan sütyen gibi medikal gereçler bazen fiyata dahil olabilir, bazen de ek ödeme yapmanız gerekebilir. Doktorunuza ilk muayeneyi yaptırdıktan sonra size verilen fiyatın kırılımı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Estetiği Ücretleri Hangi Ülkede Daha Uygun

Türkiye birçok alanda, alanının en iyi doktorlarını barındırmaktadır. Özellikle estetik cerrahi söz konusu olduğunda, yurt dışından birçok insan Türkiye’ye gelmeyi tercih etmektedir. Bunun nedeni sadece doktorların iyi olması değil, Türkiye’nin göğüs büyütme estetiği ücretleri konusunda da oldukça hesaplı olmasıdır. Bu yüzden Türkiye’de yaşayan ve göğüs büyütme ameliyatı olmak isteyen bireyler çok şanslılar. Avrupa ve Orta Doğu’nun plastik cerrahi alanında merkezi haline gelmiş bir ülkenin vatandaşları olarak en kaliteli ve en uygun hizmetlere rahatlıkla ulaşabilirler.

Plastik Cerrah ve Hastane Seçimi

Plastik cerrahınızı seçerken, mezun olduğu okula, aldığı eğitimlere, çalıştığı hastanelere bakarak genel bir kanı edinebilirsiniz. Ülkemizde yaygın olarak hekim tercihleri referans üzerinden olmaktadır. Hekim meme ameliyatları konusunda tecrübeli olduğu sürece referans üzerinden gitmekte hiçbir sakınca yoktur. Göğüs büyütme estetiği ücretleri doktordan doktora değişiklik gösterebilir. Burada önemli olan doktorun sizde güven yaratması ve istediğini sonucu tam olarak anladığını size hissettirmesidir. İlk muayenede doktor ile uyuşamadığınızı hissediyorsanız farklı bir doktorla bir görüşme yapmak iyi olabilir.

İletişim iki taraflıdır, sizin de isteklerinizi anlaşılır ifade etmeniz gerekir. Bir de sık karşılaşılan bir durum hastanın fiziksel olarak yapılması pek de mümkün olmayan, kendi vücut tipine uymayacak isteklerle gelmesidir. Unutmayınız ki doktorun tecrübesi artık bir hastanın vücuduna bakınca, tam olarak neyin iyi görünüp neyin görünmeyeceğini anlamasına olanak verir. Bu yüzden doktorunuzun tavsiyelerine kulak vermeniz, operasyondan daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Göğüs büyütme ücretleri bu ameliyatlarla ilgili tercihinizde birincil kriter olmamalı, sizin için en uygun ve en sağlıklı sonuçları verecek yöntemleri tercih etmelisiniz.

Yorum Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!