Meme Revizyonu

Kadınlar daha iyi ve kendilerini memnun edecek bir göğüs yapısına sahip olmak ister. Daha büyük ya da dik duran bir göğüs görünümü, birçok kadını mutlu eder. Meme operasyonları sonrasında implant yerleştirilmesi, değiştirilmesi ya da çıkarılması için meme revizyonu uygulanır. Kadınların meme revizyonu ihtiyacı yaşamasının birçok nedeni vardır. Kurumumuzda oldukça sağlıklı ve güvenli koşullar altında meme revizyonu uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Kadınlar daha iyi ve kendilerini memnun edecek bir göğüs yapısına sahip olmak ister. Daha büyük ya da dik duran bir göğüs görünümü, birçok kadını mutlu eder. Meme operasyonları sonrasında implant yerleştirilmesi, değiştirilmesi ya da çıkarılması için meme revizyonu uygulanır. Kadınların meme revizyonu ihtiyacı yaşamasının birçok nedeni vardır. Kurumumuzda oldukça sağlıklı ve güvenli koşullar altında meme revizyonu uygulamaları gerçekleştirilmektedir. İmplantlarının türü ya da büyüklüğünün değiştirilmesi için taleplerde bulunan kadınlar, alanında uzman ve deneyimli ekibimize meme revizyonu konusunda güvenebilirler. Genellikle yapılan meme operasyonları 10 sene dayansa da, kişisel faktörlere bağlı olarak bu süre değişebilir.

  • İlk yapılan meme operasyonundan memnun kalınmaması,
  • Meme operasyonundan sonra uzun bir zaman geçmesi,
  • Asimetrik sorunlar,
  • Meme operasyonunda sızıntıların meydana gelmesi,
  • Meme büyüklüğünün değiştirilme isteği,
  • Gebelik ve kilo kaybına bağlı olarak değişen oranlara uyum sağlamak,
  • Göğüslerde sarkma meydana gelmesi,
  • Kişisel sebepler
  • İmplantların çıkarılma isteği

Ameliyat öncesinde alkol, sigara ve ilaç kullanımından kaçınılması gerekir. Bununla birlikte hastalar kendilerini psikolojik olarak da hazır hale getirmelidir. Böylelikle meme revizyonu sorunsuz ve kolay bir şekilde atlatılabilir. Meme revizyonuöncesi doktor talimatlarına harfiyen uyulmalı, bu talimatlar dışında kulaktan dolma bilgiler ile hareket edilmemelidir. Bol miktarda su tüketilmeli ve ameliyata bol kıyafetlerle gidilmelidir. Bu süreçten sonra revizyon aşaması da kolaylıkla atlatılacaktır.

Meme revizyonu sonrası iyileşme dönemi de oldukça kolay geçecektir. Hastalar uyandıktan sonra başka bir odaya alınmakta ve kontrolleri yapılmaktadır. İlk duş öncesi bantların çıkarılması uygun olacaktır. Genellikle meme revizyonu sonrası bantların çok uzun süre durmasına gerek olmaz. İlk günden sonra hafif yürüyüşlere izin olur ancak ağır egzersizler bir süre için yasaklanır. Genel olarak hastalarda şiddetli ağrılar ve acı hissi görülmez ancak olması durumunda doktor önerisiyle ilaç alınabilir.

Meme revizyonu sonrasında şişlikler meydana gelecektir ve bu oldukça normal bir durumdur. Şişlikler de bir süre sonra geçer ve elde edilmesi beklenen sonuç gittikçe kendisini belli eder. Her hasta bu aşamada sabırlı olmalı ve kontrollerini aksatmamalıdır. Kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilen meme revizyonu uygulamaları, sağlıklı ve kalıcı sonuçlar sağlayacaktır. Göğüslerinin istediği gibi görünmesi ve sağlıklı bir şekilde değişmesini isteyen tüm kadınlar için en uygun çalışmalar bu kurumda gerçekleştirilmektedir.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!