liposuction yag-aldirma (

Liposuction (liposakşın)  istenmeyen bölgelerde oluşan ve diyet, sporla gitmeyen yağlar için en iyi çözümdür. Ağır ve yoğun bir egzersiz programından veya sıkı bir diyet programından sonra hala karın, bel, bacak içi yada uyluk bölgesinde inatçı yağlar devam ediyorsa kurtulmanın en kolay ve hızlı yoludur.

Liposuction (liposakşın) istenmeyen bölgelerde oluşan ve diyet, sporla gitmeyen yağlar için en iyi çözümdür. Ağır ve yoğun bir egzersiz programından veya sıkı bir diyet programından sonra hala karın, bel, bacak içi yada uyluk bölgesinde inatçı yağlar devam ediyorsa kurtulmanın en kolay ve hızlı yoludur

Vücudu şekillendirin; Liposuction (liposakşın)  operasyonu ile işlemde yalnızca ,istenmeyen yerlerdeki yağlar alınmaz. Aynı işlem sırasında özellikle karın ve sırt kasları  ortaya çıkarılırken bir heykeltıraş gibi vücuda yeniden şekil verilir. Atletik bir görünüm yada sıfır yağ görünümü elde edilir.

Kısa sürede ve güvenli; şu anda dünyada yapılan estetik işlemlerin başında yağ alma işlemi gelmektedir. Uygun teknik ve güncel teknoloji ile yapıldığında işlemden 2-3 saat sonra hastalar evlerine gitmektedirler. İşlem tek bölge için 1 saat içinde bitmektedir. Eğer ek bölgeler ya da kalça büyütme gibi ek işlemler varsa işlem saati uzamaktadır.

İşlem sonrası destek; ancak unutulmamalıdır ki bu yöntemde karın içi bölgesinde olan iç organların çevresindeki yağlar alınmaz. Vücut şekli ve formu bu işlemde elde edilse de, bu şekil ve formun korunması işlem sonrası sağlıklı bir beslenme ve hareketli bir yaşam tarzı ile sağlanabilir. Biz hastalarımıza işlem sonrası gerekli tavsiyelerde bulunmaktayız. Diyet ve egzersiz programları ile liposuction (liposakşın) operasyonu sonrası sürecin korunmasına ve daha iyiye gitmesi için hep sizin yanınızda duruyoruz.

Liposuction (liposakşın) operasyonu için birçok teknik şu anda uygulansa da biz iki güçlü teknolojiyi beraber kullanmaktayız; Vaser ve Lipomatik.  Böylece yağlar alınırken cildin gerilmesi sağlanarak birçok hasta da germe işlemi yapmadan vücut şekillendirilir

Vaser  yüksek titreşimde ses dalgalarını kullanarak yağları parçalarken, yağ dışında kalan damarsal ya da lenfatik yapıları koruyarak işlem sonrasında cildin toparlamasına ve gerilmesine yardımcın olur bu etki işlemden 15 gün sonra ortaya çıkar

Lipomatik; düşük titreşimde ses dalgaları ve özel bir palyasyon hareketi ile dağılmış olan yağları hem derin hem de yüzeysel plandan alırken, cildin hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlar.Liposuction (liposakşın)  yönteminde olduğu gibi işlem el gücü ile yapılmaz lipomatik robotik cerrahide olduğu gibi yağı kendi alırken biz yalnızca yönlendirmekteyiz. Böylece hızlı ve daha kesin sonuçlar elde edilir.

Liposuction (liposakşın)  operasyonu ile hastalarımızın en çok fayda görecekleri bölgeleri kendi içinde ayırdık ve ayrı ayrı yapılması yerine beraber yapıldığında daha güçlü bir etki ve değişim elde edilmesini sağladık

  1. Simit bölgesi; karın, bel ve arka sütyen bölgesi. Beli en etkin incelten bölgelerdir. Ek olarak kalça ya da basen bölgesine yağ enjeksiyonu yapılırsa sonuç daha güzel olacaktır
  2. Üst kol ve koltuk altı; yazın veya kısa kollu kıyafetler giyerken daha ince ve estetik bir kol şekli elde edilir. İstenirse koltuk altı ter bezleri işlem sırasında alınarak terleme azaltılabilir.
  3. Uyluk ve diz içi; özellikle tayt tarzı sıkı giysiler giydiğimizde diz içi ve üstünde bulunan fazla yağlar en çok sorun yaratan kısımlardır. Bu işlem ile bölgeler düzleştirilebilir.
  4. Diz altı; bu bölgede yağlanma ince olduğu için işlem sonrası şekli bozukluğuna yol açardı, ama lipomatik teknolojisi bu bölgede şekil bozukluğuna yol açmadan özelikle bilek bölgesinde incelme sağlanır.
  5. Gıdı bölgesi; çene altında olan fazla yağ alınarak çene konturu açığa çıkarılır.

Liposuction (liposakşın) operasyonundan sonra sonra korse kullanmaktayız. Korse kullanılmasını 3 hafta gece ve gündüz öneriyoruz. Korse işlem sonrasında oluşan ödem ve şişlikleri azaltırken cildin daha hızlı toparlanmasını sağlar.

Günde en az 3 litre su tüketilmesi şişliklerin daha hızlı azalmasını sağlarken karbonhidrattan az proteinden bol diyet toparlamayı anlamlı şekilde hızlandırmaktadır.

Biz hastalarımıza ihtiyaç durumunda diyet ve egzersiz önerilerinde bulunmaktayız.

İşlemden sonra iyileşme durumuna göre lenfatik masaj önermekteyiz. Masaj ile ciltte toplanma olan bölgeler dağıtılırken daha homojen bir iyileşme sağlanır.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!