Labioplasti

Vajina gençleştirme operasyonu olan labioplasti, küçük dudakların küçültülmesi işlemidir. Küçük dudaklardaki sarkma veya asimetrinin düzeltildiği bir işlem olan labioplasti genital görüntünün iyileştirildiği cinsel estetik bir ameliyattır.

Vajina gençleştirme operasyonu olan labioplasti, küçük dudakların küçültülmesi işlemidir. Küçük dudaklardaki sarkma veya asimetrinin düzeltildiği bir işlem olan labioplasti genital görüntünün iyileştirildiği cinsel estetik bir ameliyattır.

Vajina dış labia sının yaşam kalitesini düşürecek şekilde sarkması ya da asimetri oluşması özgüven kaybına neden olan bir durumdur. Labia büyüklüğü aynı zamanda yüzme gibi aktivitelerde giysi üzerinde belli olan, nem tutumu nedeni ile enfeksiyonlara yol açan bir sorun olup rahatsız edicidir. Labioplasti ameliyatı ile hastanın yaşam kalitesi tamamen değişmekte, trim metodu veya kama metodu ile vajina kaslarında ve vajina cilt tonunda iyileştirme ile birlikte yapıldığından sonuçtan tüm hastalar memnun kalmaktadır. Son derece az acı hissedilen bir işlem olan labioplasti, vajina dudaklarının görünümünden memnun olmayan, cinsel ilişki ve fiziksel aktivitelerde sıkıntı yaşayanlar için son derece yüz güldüren sonuçlar vermektedir. Labioplasti ameliyatı hastanın tercihine göre lokal veya genel anestezi altında gerçekleştirilir.

Labia majora ve labia minora görünümünü şekil, boyut ve görüntü olarak düzeltme operasyonu olan labioplasti, mükemmel bir vajina gençleştirme işlemidir. Labioplasti, yaşın ilerlemesi ya da yapısal nedenlerle sarkan, dışarıdan bakıldığında görünür hale gelen, cinsel yaşamda ve günlük aktivitelerde rahatsız edici bir sorun teşkil eden labia sahibi tüm kadınlar için uygun bir operasyondur. Labia ek dokularının çıkarıldığı ya da labia minora kütlesini azaltıldığı bir işlem olup aynı zamanda klitoral kapağı da azaltılabilir. Rahatsızlık, ağrılı cinsel yaşam ve görüntü sorunu olan her kadın labioplasti ameliyatı olabilir. Kızlık zarına zarar vermeyen bir estetik ameliyat olup bakire bayanlar için de uygundur.

Genelde 3 gün içinde normal yaşamına dönen hastalar ortalama 10 gün sonrası rahatsızlık ve şişliklerden kurtulur. İyileşme sürecinde buz uygulaması ve ağrı kesiciler tavsiye edilir. Labioplasti sonrası 4 hafta ağır spor ve aktiviteler yapılmamalı, 6 hafta cinsel ilişkiden uzak durulmalıdır.

Vajina gençleştirme ameliyatı fiyatları uygulanan işleme, kliniğe ve alınan anesteziye göre değişmektedir. Muayene sırasında hastanın beklentileri ve yapılacak işlem doğrultusunda hastaya labioplasti ameliyatı fiyat bilgisi verilir. Klitorise müdahale yapılacaksa fiyat yine değişmektedir. Ameliyat için kadın hastalıkları ve doğum uzmanları veya plastik cerrahi uzmanlarına danışılmalı, genital estetik ve labioplasti ameliyatında tecrübeli uzmanlardan yardım alınmalıdır. Muayene sırasında labioplasti fiyat bilgisi yanında ameliyat öncesi yapılması gerekenler, ameliyat ve ameliyat sonrası iyileşme süreci hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!