Dudak Büyütme

Dolgun ve büyük dudaklar her zaman gençliğin ve güzelliğin temsili olarak kabul edilir. Bu nedenle birçok kişi dudak büyütme konusunda yardım almayı düşünmektedir. Yaşlanma ile birlikte cilt ve dudaklar da bu durumdan etkilenir. Dudaklarda küçülme durumu zamanla meydana gelebilecek bir olaydır.

Dolgun ve büyük dudaklar her zaman gençliğin ve güzelliğin temsili olarak kabul edilir. Bu nedenle birçok kişi dudak büyütme konusunda yardım almayı düşünmektedir. Yaşlanma ile birlikte cilt ve dudaklar da bu durumdan etkilenir. Dudaklarda küçülme durumu zamanla meydana gelebilecek bir olaydır. Aynı zamanda dudak çevresinde çizgi artışı da yaşanır. Kimi insanların ise doğuştan küçük dudaklara sahip olduğu görülebilir. Yaşlanma etkilerine karşı direnç göstermek ve daha dolgun dudaklara sahip olmak için dudak büyütme operasyonlarımızı tercih edebilirsiniz. Alanında eğitim almış ve deneyimli kişilerle dudak büyütme alanında oldukça uzman çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Genel olarak dudak büyütme adı altında uygulanan operasyonlarda bireylerin farklı neden ve taleplerle başvurduğu görülebilir. Kimi dudaklarda bütün bir uygulama gerekirken, kimi işlemlerde yalnızca bir kısmına dolgu uygulanması istenebilir. Uygulanabilecek durumlar arasında;

  • Dudak hacminin arttırılması,
  • Çizgisel dudak görünümünün engellenmesi,
  • Yaşlanma etkilerine karşı direnç sağlama,
  • Alt ve üst dudak arasında denge sağlanması,
  • Yüzdeki diğer bölümler arasında denge sağlanması,
  • Sarkık dudak görüntüsünün engellenmesi sayılabilir.

Farklı beklentilerle birlikte, dudak büyütme operasyonları sonucu bireylerimizin memnun kalacağı bir görünüm sağlıyoruz. Üstelik tüm beklentilerin sonucunda oldukça doğal bir görünüm kazandırılmaktadır. Yapay duran ve yüze yakışmayan dudak büyütme uygulamalarından kaçınmaktayız.

Operasyon öncesi tüm bireyler muayene edilerek operasyonun niteliği belirlenir ve bu esnada bilgi verilir. Farklı teknik ve dolgu malzemeleri ile dudak büyütme operasyonu uygulanabilir. Genellikle lokal anestezi altında yapılmakla birlikte, farklı bir dolgu malzemesi dudak içerisine enjekte edilir. Alt ve üst dudak arasında dengesizlik olduğu takdirde, bir kısım diğerine uyacak şekilde dolgu malzemesi ile dengelenir. Dudak büyütme operasyonu esnasında kullanılan malzemeye göre doktorumuz talimatlar sunacaktır. Tercih edilen tüm uygulamalar sağlıklı ve pratiktir.

Cerrahi işlem gerektirmeyen dudak büyütme uygulamalarında kesintiler de minimum seviyededir. Ameliyat sonrası yalnızca hafif morluk ve şişlikler olabilir ancak zamanla inecektir. Günlük hayata dönme konusunda çok uzun bir dinlenme zamanı gerekmemekle birlikte, en doğru süreci doktorunuz söyleyecektir. Dudak büyütme işlemi sonrası en hızlı şekilde beklenen sonucu alabilmek adına doktor talimatlarına uyulmalı ve bunun dışında bir uygulamadan kaçınılmalıdır. Kurumumuz ile en doğal ve sağlıklı sonuçlarla dudaklarınızda istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Ameliyat öncesi aklınıza takılan tüm soruları doktorunuzla konuşarak muayene esnasında bilgi alabilirsiniz.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!