brezilya kalçası estetiği

Brezilya Kalçası Estetiği

Daha dolgun ve büyük bir kalça birçok kadının hayali olmakla birlikte, günümüzün trendlerine de girmeyi başarmıştır. Bu konuda Brezilya kalçası ameliyatı ile daha dolgun ve büyük bir kalça görünümüne sahip olmak mümkün. Kurumumuzda en sağlıklı ve güvenli koşullar altında yapılan Brezilya kalçası ameliyatı ile herkes hayalindeki görünümüne kavuşabilir. Operasyon esnasında uygulanan teknik ve malzemeler sayesinde oldukça doğal bir kalça görünümü ortaya çıkmaktadır.

Daha dolgun ve büyük bir kalça birçok kadının hayali olmakla birlikte, günümüzün trendlerine de girmeyi başarmıştır. Bu konuda Brezilyalı kalçası ameliyatı ile daha dolgun ve büyük bir kalça görünümüne sahip olmak mümkün. Kurumumuzda en sağlıklı ve güvenli koşullar altında yapılan Brezilyalı kalçası ameliyatı ile herkes hayalindeki görünümüne kavuşabilir. Operasyon esnasında uygulanan teknik ve malzemeler sayesinde oldukça doğal bir kalça görünümü ortaya çıkmaktadır.

Kalçaya uygulanacak yağ enjektesi yine aynı kişinin vücudundan elde edilir. Vücudun farklı bir yerinden alınan yağ dokusu öncelikle arındırma işleminden geçirilir. Enjekte edilmeye uygun hale geldikten sonra artık Brezilyalı kalçası ameliyatı için kullanılabilir demektir. Vücuda uygulanmasının ardından iyileşme dönemi ve sonrası konusunda en doğru bilgileri doktordan almak mümkün olacaktır. Brezilyalı kalçası ameliyatı olan her birey sabırlı davranmalı ve doktor talimatları dışına çıkmamalıdır. Ameliyatın beklenen doğal ve sağlıklı sonucunu elde edebilmenin yolu budur. Kurumumuz bünyesinde genel bir uygulamadan ziyade tamamen kişiye özel bir Brezilyalı kalçası ameliyatı uygulaması söz konusudur. Ameliyat öncesi her birey için özel bir muayene gerçekleştirilir. Mevcut ihtiyaç ve talepler ile birlikte, vücuda uygun bir uygulama şekli belirlenir.

Vücudunda yeterli yağ dokusu olmayan kişilerde enjekte yöntemi uygun olmaz. Bu nedenle Brezilyalı kalçası ameliyatı için implant kalça kaldırma sistemi tercih edilir. Yuvarlak ya da oval formdaki silikon implantlar, uygun görülecek şekilde kalça kısmına yerleştirilir. Yağ enjektesi ile yapılan kalça uygulamaları kalıcıdır ancak implantlar düzenli aralıklarla yeniden yapılmasını gerektirir. Bu nedenle öncelik her zaman Brezilyalı kalçası ameliyatı için yağ enjekte işlemi olarak bilinir.

Brezilyalı kalçası ameliyatı ile enjekte edilen yağ oranına göre hastalar aynı gün taburcu edilmekle birlikte, 1 geceyi kurumda da geçirebilir. Bunun için en net bilgiyi ameliyat sonrası doktorlarımız vermektedir. Ameliyattan sonra hafif ağrılar hissedilmesi oldukça normaldir. Bu ağrıların artması sonucunda yine doktor önerisiyle alınan ağrı kesici ilaçlar kullanılabilir. Özellikle ilk birkaç gün dinlenilmesi şarttır. Brezilyalı kalçası ameliyatı, önemli bir operasyondur. Zamanla bu ameliyatı geçiren bireyler hafif yürüyüşler ile iyileşme dönemini desteklemelidir. Fazla şişliğin tamamen ortadan kalkması için birkaç hafta beklemek gerekir. Hastalar sabırlı olduğu sürece, kurumumuz bünyesinde yapılan Brezilyalı kalçası ameliyatı sonucundan son derece memnun ayrılacaktır. Şehir dışından gelenler özellikle ilk bir haftayı burada geçirecek şekilde planlayabilirler.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!