4D Vücut Şekillendirme

Teknolojinin gelişmesi ile beraber yeni ve etkileyici yöntemler de geliştirilmektedir. Bunlardan biri olan 4D vücut şekillendirme ile vücudunuza hem doğal hem de atletik bir görünüm kazandırılıyor. Ayrıca bölgesel fazla yağlarınız da tamamen alınıyor.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber yeni ve etkileyici yöntemler de geliştirilmektedir. Bunlardan biri olan 4D vücut şekillendirme ile vücudunuza hem doğal hem de atletik bir görünüm kazandırılıyor. Ayrıca bölgesel fazla yağlarınız da tamamen alınıyor.

Sırt, kaçla, karın, kollar ve bel çevresinde biriken yağlar, ne kadar diyet ve spor yapılsa da gitmeyebiliyor. Bu durumdan sağlıklı bir şekilde kurtulmanızı sağlayan 4D vücut şekillendirme işleminde kas gruplarının doğal hareketi asla bozulmaz.

Etkileyici bir vücut konforu oluşturan 4D vücut şekillendirme, atletik bir yapıya sahip olmayı sağlar. Sağlıklı, fit ve doğal görünmek isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal bir uygulamadır. Vücudunuzun belirli bölgelerinde birikmiş olan ve egzersiz yapmanıza rağmen kurtulamadığınız inatçı yağlardan artık kurtulmanız mümkün.

Klasik liposuction’dan farklı olan 4D vücut şekillendirmede ultrason enerjisi yağ hücrelerini hedef aldığı için çevre dokulara da herhangi bir zarar verilmez. Bu sayede işlem sonrasında daha az morluk ve şişlik ile estetik sonuçlar ortaya çıkar.

4D vücut şekillendirme kesinlikle bir kilo verme yöntemi değildir. Etkili bir vücut şekillendirme operasyonu olan bu yöntem ile inatçı yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Öncelikle kişinin vücut yapısı incelenir ve fazlalıkların derecesi ile yoğun olduğu bölgeler tespit edilir.

Yapılan incelemeler neticesinde bir uygulama planı düzenlenir. Herkesin kendine has bir vücut şekli olduğu için sonuçlar da kişiye göre değişir. Ancak daima en doğal sonuç elde edilir. Kadınlarda genelde ince bir bel elde edilmeye çalışılır. İstenmeyen kısımlardaki yağlar alınarak, popo ve göğüs gibi kısımlara transfer edilir. Karın bölgesi de daha düz hale getirilir.

Erkeklerde ise göğüs ve karın bölgesinde bulunan yoğunluk korunur. Karın kısmında baklava denilen six pack kaslar özel bir işlem ile ortaya çıkarılır. Göğüs kısmında bulunan fazla yağlar alınarak, göğüs kasları tamamen ortaya çıkarılır.

Son derece etkili bir işlem olan 4D vücut şekillendirme operasyonu ile bugüne kadar kurtulamadığınız bölgesel yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tek seansta uygulanan işlem sonrasında normal hayatınıza hemen dönebiliyorsunuz. 4D vücut şekillendirmenin diğer avantajları ise şunlardır:

  • Dikkatli bir şekilde yapılan işlemlerde çevre dokulara zarar verilmez. Bu sayede morluk, kanama ve şişlik riski çok azdır.
  • İşlem sonrasında iyileşme süreci çok kısadır.
  • Günlük hayata hemen dönülebilir.
  • Kollajen üretimini artırarak, cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!