• 869
  • 0

Etkili ve güzel bakışlara sahip olmak her kanı ve erkeğin isteğidir. Düşük olmayan göz kapakları, parlak, iri ve diri gözler güzelliğin unsurları arasında yer edinmiştir. Bu noktada da devreye badem göz estetiği giriyor. Diğer estetik operasyonlardan farkı ise 25 yaş sınırındaki bireylerin tercih ediyor olmasıdır. Badem göz estetiğinde, gözler hafif yukarı çekilerek gözlerin daha iri görünmesi sağlanır. Makyaj ile verilmeye çalışılan iri göz durumu bu operasyon ile kalıcı hale getirilir.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Badem göz estetiği cerrahi bir işlemdir ve lokal anestezi altında 30 ile 60 dakikalık bir sürede gerçekleştirilir. Uyuşma sağlandıktan sonra gözün dış köşesinden kesi açılır ve özel ipliklerle göz yukarı çekilerek kemik dokuya sabitlenir. Aynı işlem diğer göz içinde yapıldıktan sonra dikiş atılarak operasyon sonlandırılır. Lokal anestezi olduğu için kişi operasyon sırasında konuşabilir, söylenen tepkileri verebilir. Hasta operasyon sırasında ağrı hissetmez. İşlem sonrasında hastanede yatış gerekmez. Aynı gün hasta normal yaşantısına dönebilir.

Badem Göz Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Göz kapakları düşük olan, her zaman yorgun bir duruşa sahip olan, göz kenarlarında sarkmaların mevcut olduğu ya da sadece daha iri ve güzel bakışlara sahip olmak isteyen kişiler için uygulanabilir.

Badem Göz Estetiği Sonrası Görmede Problem Yaşanır Mı?

Badem göz estetiğinde amaç; göz çevresinde oluşan kırışıklıkların, yorgun görünümün giderilmesi ve daha iri, etkili bakışların yaratılabilmesidir. Göz fonksiyonlarını hiçbir şekilde etkileyen bir operasyon değildir. Kişi olması gerekenden daha fazla çekik bir göz isterse görme alanında daralma yaşanabilir.

Badem Göz Estetiği Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  • Badem göz estetiğinde de her estetik operasyonda olduğu gibi fiyatların belirlenmesine etki eden kriterler vardır. Bunlar;
  • Uygulamanın hastanede mi klinikte mi yapılacağı,
  • Seçilen merkezin teknik donanımı, konumu, bilinirliği,
  • İşlemi yapacak olan doktorun bilgi ve tecrübesi gibi konular badem göz estetiği fiyatlarının belirlenmesinde etkili rol oynar.

Yorum Ekleyin

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. * ile işaretli alanları doldurmak zorunludur.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!