Göz Altı Torbaları ve Çürük Tedavisi

Gözler en hassas bölgelerimizden birisidir ve zamanla birçok değişime de maruz kalır. Yaşlanma ile birlikte göz çevresindeki yıpranmalar ve yağlanmalar artış gösterir. Bu durum birçok insanın göz altı torbaları ve morlukları ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Göz altı ve çevresinde yaşanan sorunlara karşı direnç gösterebilmek için kurumumuzda uygulanan göz altı torbaları ve çürük tedavisi ile koruma altına almak mümkündür.

Gözler en hassas bölgelerimizden birisidir ve zamanla birçok değişime de maruz kalır. Yaşlanma ile birlikte göz çevresindeki yıpranmalar ve yağlanmalar artış gösterir. Bu durum birçok insanın göz altı torbaları ve morlukları ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelir. Göz altı ve çevresinde yaşanan sorunlara karşı direnç gösterebilmek için kurumumuzda uygulanan göz altı torbaları ve çürük tedavisi ile koruma altına almak mümkündür. Zamanla ciltte meydana gelen sarkmalar ile birlikte göz altında da sarkma ve torba oluşumu kaçınılmazdır. Bu nedenle zamanında yapılacak göz altı torbaları ve çürük tedavisi ile gereken önlemler alınabilir. Sağlıklı bir göz altı torbaları ve çürük tedavisi sayesinde cilt daha genç ve dinç bir görünüme sahip olur.

Işık altında yapılan dolgu uygulamaları ile göz altı torbaları ve çürük tedavisi gerçekleştirilmektedir. Birkaç seans içerisinde hazırlanan dolgu maddeleri göz altına uygulanır. Kalıcı ve sağlıklı bir göz altı torbaları ve çürük tedavisi için tüm seansların sonucu beklenmelidir. Dolgunun sıvı yapıda olması, hiçbir iz ve farklı görünüme neden olmaz. Ciltteki morluk renginin normal cilt rengine dönüşmesi ve göz altı torbalarının cilt ile aynı seviyeye ulaşması sağlanır. Aynı şekilde göz altında görülen çökmelerin de giderilmesi için göz altı torbaları ve çürük tedavisi uygulanabilir.

Göz altı torbaları ve çürük tedavisi yalnızca kadınlar için değil, erkekler için de uygulanan bir işlemdir. Günümüzde erkekler de en az kadınlar kadar dış görünümlerine önem vermeye başladığı için göz altı torbaları ve çürük tedavisi için olan rağbetlerde de bir artış söz konusudur. Uygulama hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Bu nedenle tedavi olmak isteyen herkes ilk olarak muayeneden geçerek bilgi alabilir.

Göz altı torbalarının giderilmesi ve morlukların engellenmesi için yapılacak göz altı torbaları ve çürük tedavisi tam bir sonuç vermeyebilir. Morlukların ve şişliklerin tamamen ve kalıcı şekilde yok olması beklenmemelidir. Yapılan uygulamanın etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte, ortalama 1,5 senelik bir süreden söz etmek mümkündür. Her uygulama sonrasında etki süresi de uzayacaktır. Başarılı bir göz altı torbaları ve çürük tedavisi için kurumumuz sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Tedavi sonucu olabilecek en iyi etkiyi sağlamakla birlikte, daha genç ve dinç bir göz çevresi oluşumunu vaat etmektedir.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!