Cilt Gençleştirme Uygulamaları

Sağlıklı bir görünüm için genç görünümlü ve parlak bir cilde sahip olmak gerekir. Sivilce, yağlanma ve siyah noktalardan yorulmuş kişiler cilt gençleştirme uygulamaları sayesinde kısa zaman içinde ve kalıcı bir güzelliğe bürünebilirler.

Sağlıklı bir görünüm için genç görünümlü ve parlak bir cilde sahip olmak gerekir. Sivilce, yağlanma ve siyah noktalardan yorulmuş kişiler cilt gençleştirme uygulamaları sayesinde kısa zaman içinde ve kalıcı bir güzelliğe bürünebilirler.

Cilt bakımında tüm dünyanın kabul ettiği dermapen mikroiğneli merdaneler eşliğinde gerçekleşen ameliyatsız uygulamalar sayesinde yılın 365 günü cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini koruyabilirsiniz. En çok tercih edilen cilt gençleştirme uygulamaları arasında gösterilen sistem sayesinde kolajen ve elastin üretimi teşvik edilir.

Hassas ciltlerde bile güvenle kullanılan cilt gençleştirme uygulamaları kırışıklardan güneş lekelerine, akne tedavisinden yağlanmaya kadar geniş bir alanda tedavi amaçlı olarak kullanılabilir. FDA onaylı olarak kullanılan cilt gençleştirme uygulamaları yenileme ve leke tedavisinin dışında cilt sağlığının düzenli olarak korunmasında da etkilidir.

Dermapen uygulamalarının sağladığı avantajlar arasında; vücudun doğal kolajen üretiminin desteklenmesi sayılabilir. Kırışıklık ve çizgilerin tedavisi cilt görünümünü düzeltirken, cilt gençleştirme uygulamaları yara izlerinin tedavisinde de kullanılabilir. Derinin elastikiyetini artırırken yaşlanma sürecini de yavaşlatan uygulamalar sayesinde genç kalmak ve görünmek isteyenler hedeflerine ulaşabilirler.

Terapinin avantajları 3 aşamada kendini gösterir. Bunlar;

  • Kalıcı yenilenme
  • Etkili sonuç
  • Güvenli uygulamadır.

Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış olan cilt gençleştirme uygulamaları cerrahi olmayan ve uygun maliyetli tedavi yöntemleri arasında gösterilebilir. Risklerin olmadığı bu tedaviler cilt dostudur. Günlük hayatın rutinlerinin sekteye uğramadığı bu yöntemle, kronolojik yaşlanma belirtilerinin yanı sıra olumsuz çevresel faktörlerin etkileri de minimuma indirilir.

30’lu yaşlardan sonra ortaya çıkan ve hızla kendini gösteren cilt sorunlarının tedavisinde kullanılan cilt gençleştirme uygulamaları hastanın ihtiyaç ve beklentileri göz önünde tutularak planlanır. Kliniğimizde uygun ortam, donanımlı uzmanlar ve en yeni teknolojiler eşliğinde sürdürülen cilt gençleştirme uygulamaları sonucunda istenen sonuca kalıcı bir şekilde ve en kısa zaman içinde ulaşılabilir.

Geleneksel tedavi metotlarına göre son derece uygun maliyetlerle tamamlanan cilt gençleştirme uygulamaları 6 aya kadar dayanıklıdır. Basit günlük temizlik rutinlerinin eksiksiz olarak uygulanması halinde cilt görünümü genç ve ışıltılı olarak kalıcılık sağlar. Günümüzde güvenle kullanılan cilt gençleştirme uygulamaları arasında özel bir yere sahip olan dermapen iğneleri, ISO 9001 standartlarıyla uyumludur. Çok yönlü tedavi ihtiyacında en güvenilir çözüm olarak dikkat çeken yöntemle; deri çatlakları, selülit sorunları, kırışıklıklar, yaşa bağlı oluşan çizgiler ve güneş lekelerine karşı etkili sonuçlar elde edilebilir.

Ugurlu Estetik Cerrahi Merkezi

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Uğurlu ve ekibi, arzu ettiğiniz en doğal veya dramatik sonuçları elde etmek için birlikte çalışırken, her adımda ihtiyacınız olan desteği sunarak refahınızı arttırmaktan büyük gurur duymaktadır.

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!